𝗣𝗥𝗘𝗭𝗘𝗡𝗧 𝗚𝗪𝗜𝗔𝗭𝗗𝗞𝗢𝗪𝗬 !!!!

Dla nas, dla zwierząt i dla wszystkich zwierzolubów!
 
Ogłaszamy niniejszym, iż doprowadziliśmy do prawomocnego skazania jednego z najgorszych ludzi chodzących po ziemi. Za znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad owczarkiem niemieckim – co sam uwiecznił i opublikował. Zaiste, poczucie bezkarności i arogancja tego pana hycla są niemierzalne.
 
A mówią, że upór to czasem zła cecha – nie w tym przypadku – dzięki naszemu uporowi stało się coś wspaniałego. Dziś Sąd Okręgowy w Koszalinie podtrzymał wyrok z czerwca.
 
‼️ ‼️ 𝐉𝐞𝐫𝐳𝐲 𝐇. 𝐢𝐝𝐳𝐢𝐞 𝐬𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐞𝐜́ 𝐧𝐚 𝐫𝐨𝐤 𝐢 𝟒 𝐦𝐢𝐞𝐬𝐢𝐚̨𝐜𝐞 ‼️ ‼️
 
To wyrok łączny, również za wywieranie przemocą lub groźbą bezprawną na czynności urzędowe organu i znieważenie funkcjonariusza publicznego. Dziś w sądzie zachowywał się skandalicznie. Zwyzywał sąd, powiedział, że prędzej się powiesi niż pójdzie siedzieć., po czym oświadczył, ze pie…..li publikacje, pisowski sąd, wyszedł i trzasnął drzwiami.
Dodatkowo musi zapłacić znaczną nawiązkę na naszą rzecz, ma zakaz posiadania zwierząt na 5 lat i zajmowania się nimi w jakiejkolwiek formie na 7 lat.
 
Latami prowadził mordownię nazywaną schroniskiem. Nikt nie wie, ile zwierząt ma na sumieniu.
 
W niniejszej sprawie złożyliśmy zawiadomienie o przestępstwie, doprowadziliśmy do zamknięcia mordowni w ciągu kilku dni. Zasypaliśmy prokuraturę i gminę wnioskami dowodowymi, uczestniczyliśmy we wszystkich czynnościach, doprowadziliśmy do zmiany prokuratury, zaskarżaliśmy pierwotne umorzenie, pisaliśmy skargi do Prokuratury Okręgowej i Krajowej. Doprowadziliśmy do zmiany kwalifikacji czynu na szczególne okrucieństwo!
Taka jest prawda - od lat Jerzy H. mógł się na swoim terenie czuć bezpiecznie. Dopóki nie trafił na Mondo Cane.
 
Jako jedyni byliśmy oskarżycielem posiłkowym i aktywną stroną w sprawie, każdy kto kiedykolwiek widział proces o znęcanie się, wie, że większości wyroków skazujących by nie było, gdyby w procesie nie uczestniczyła doświadczona i wyposażona w wiedzę organizacja.
To nie koniec kłopotów okrutnego Jerzego H. – w trakcie jest postępowanie o znęcanie się nad zwierzętami w jego schronisku. I tu również jesteśmy – z naszymi świetnymi i zdeterminowanymi prawniczkami – Sarą Balcerowicz i Oliwią Kasperską oskarżycielami posiłkowymi.
powered by QuickCMS