ŚMIERĆ W HOTELU DLA PSÓW, KTÓREGO WŁAŚCICIELKA JUŻ BYŁA SKAZANA ZA ZNĘCANIE

Czy  ktoś kiedyś powstrzyma tę  kobietę  od zbliżania się  do zwierząt??????

Magdalena D., prominentny członek ZKWP, handlerka, podobno zoopsycholog i kynoterapeuta…..
Dzięki naszej interwencji w jej hotelu kilka lat temu, uratowaliśmy życie suni Lali w ostatniej niemal chwili, doprowadziliśmy do prawomocnego skazania Magdaleny D. za znęcanie się nad zwierzętami. ZKWP nie widzi do tej pory powodu, aby wykluczyć ją ze swojego grona. To chyba ich standardy.
 
‼️ 𝐌𝐀𝐆𝐃𝐀𝐋𝐄𝐍𝐀 𝐃. 𝐙𝐎𝐒𝐓𝐀Ł𝐀 𝐒𝐊𝐀𝐙𝐀𝐍𝐀 𝐏𝐑𝐀𝐖𝐎𝐌𝐎𝐂𝐍𝐈𝐄 𝐈 𝐒𝐈𝐄𝐃𝐙𝐈 𝐍𝐀 Ł𝐀𝐖𝐈𝐄 𝐎𝐒𝐊𝐀𝐑𝐙̇𝐎𝐍𝐘𝐂𝐇 𝐙𝐀 𝐊𝐎𝐋𝐄𝐉𝐍𝐄 𝐙𝐍𝐄̨𝐂𝐀𝐍𝐈𝐄 ‼️
I ciągle prowadzi hotel dla psów, mamiąc ludzi swoim rzekomym profesjonalizmem.
 
Fundacja MONDO CANE jako pokrzywdzony w sprawie dotyczącej znęcania się nad zwierzętami z hodowli i hotelu Magdaleny D. sygn. akt II K 883/21, a wcześniej działając jako oskarżyciel posiłkowy w sprawie sygn. akt II K 474/19 w której to sprawie Magdalena D. została skazana prawomocnym wyrokiem, wskazywała wielokrotnie, że utrzymywanie zwierząt w tym miejscu stanowi dla nich bezpośrednie zagrożenie życia i zdrowia. Potwierdził to również biegły w swej opinii.
 
𝐈 𝐂𝐎 𝐒𝐈𝐄̨ 𝐒𝐓𝐀Ł𝐎?
𝐋𝐔𝐃𝐙𝐈𝐄 𝐖 𝐃𝐎𝐁𝐑𝐄𝐉 𝐖𝐈𝐄𝐑𝐙𝐄 𝐎𝐃𝐃𝐀𝐋𝐈 𝐉𝐄𝐉 𝐃𝐎 𝐇𝐎𝐓𝐄𝐋𝐔 𝐒𝐖𝐎𝐉𝐄𝐆𝐎 𝐔𝐊𝐎𝐂𝐇𝐀𝐍𝐄𝐆𝐎 𝐏𝐒𝐀. 𝐏𝐑𝐙𝐄𝐙̇𝐘Ł 𝐌𝐍𝐈𝐄𝐉 𝟏 𝐃𝐙𝐈𝐄𝐍́ ‼️ ‼️ ‼️
 
Sunia Liwia zaledwie cztery miesiące wcześniej została adoptowana ze schroniska, rodzina kochała ją jak członka rodziny, sprawdzali hotel w internecie, nie trafili niestety na informacje, jaką to „fachową opiekę” zapewnia u siebie Magdalena D. Nie wiedzieli, że została skazana i że znów siedzi na ławie oskarżonych. Teraz rodzina, a szczególnie dzieci, będą musieli korzystać z pomocy psychologów. Sunia straciła życie w dniu komunii syna….. O tym, że ich ukochana Liwia nie żyje, dowiedzieli się przez telefon, tak po prostu. Otrzymali też od razu propozycję adoptowania rasowego pieska, jako rekompensatę….. za śmierć – podobno przez uduszenie – ich ukochanego, lękowego psiaka ze schroniska….. Zero współczucia, zero empatii, trzeba było tylko zapobiec ewentualnym kłopotom. Sunia miała być w hotelu 3 dni, umarła po kilkunastu godzinach …..
Na szczęście właściciel suni do nas zadzwonił, natychmiast pokierowaliśmy jego postępowaniem, choć był już późny wieczór, zwłoki Liwii wylądowały bowiem w chłodni weterynarza, który „obsługuje” hotel Magdaleny D. Na szczęście zdążyliśmy, pies pojechał na sekcję.
I właściciele Liwii i MONDO CANE złożyło zawiadomienie o przestępstwie i znów staniemy się koszmarem „anioła” z ZKWP. Bo jesteśmy stroną w sprawie. I nie spoczniemy, dopóki Magdalena D. nie zmieni adresu na jakiś czas i nie zostanie pozbawiona prawa do zbliżania się do jakiegokolwiek zwierzęcia.
 
Jeśli wiecie coś lub macie jakiekolwiek informacje o traktowaniu psów w tym „hotelu”, jeśli wasze zwierzęta doznały jakiegoś uszczerbku lub coś was w tym miejscu zaniepokoiło – skontaktujcie się z nami – pozostaniecie anonimowi.
 
𝗝𝗲𝘀́𝗹𝗶 𝗽𝗼𝗽𝗶𝗲𝗿𝗮𝗰𝗶𝗲 𝗻𝗮𝘀𝘇𝗲 𝗱𝘇𝗶𝗮ł𝗮𝗻𝗶𝗮, 𝗽𝗿𝗼𝘀𝗶𝗺𝘆 𝗼 𝗽𝗼𝗺𝗼𝗰.
• Wpłata na konto - 19 1050 1025 1000 0090 3202 2536
• Paypal - fundacja.mondocane@gmail.com
• Bazarek książkowy i nie tylko - super fanty https://www.facebook.com/groups/921197981402206
 
𝒁 𝒈𝒐́𝒓𝒚 𝒅𝒛𝒊𝒆̨𝒌𝒖𝒋𝒆𝒎𝒚, 𝒃𝒆𝒛 𝑾𝒂𝒔𝒛𝒆𝒋 𝒑𝒐𝒎𝒐𝒄𝒚 𝒏𝒊𝒆 𝒃𝒆̨𝒅𝒛𝒊𝒆𝒎𝒚 𝒎𝒐𝒈𝒍𝒊 𝒑𝒐𝒎𝒂𝒈𝒂𝒄́ 𝒘 𝒘𝒚𝒎𝒊𝒆𝒓𝒛𝒂𝒏𝒊𝒖 𝒔𝒑𝒓𝒂𝒘𝒊𝒆𝒅𝒍𝒊𝒘𝒐𝒔́𝒄𝒊 𝒐𝒌𝒓𝒖𝒕𝒏𝒊𝒌𝒐𝒎 𝒊 𝒛𝒘𝒚𝒓𝒐𝒅𝒏𝒊𝒂𝒍𝒄𝒐𝒎.
powered by QuickCMS