WYJĄTKOWY PIĄTEK - 2 WYROKI!

Rzadko się zdarza, że jednego dnia dowiadujemy się o dwóch wyrokach skazujących ludzkie bestie, a w tygodniu aż trzech, uzyskanych przez naszą fundację.
 

1. Dziś w Sądzie Rejonowym w Sejnach zapadł wyrok w sprawie bestialskiego zabicia psa siekierą - SPRAWCY IDĄ DO WIĘZIENIA! 
To bezprecedensowy wyrok. Mała wieś, gdzie zwierzęta traktuje się jak przedmioty. Pierwszy sprawca -1 rok pozbawienia wolności, drugi 1 rok i 2 miesiące pozbawienia wolności!
Dzięki determinacji naszej inspektorki i fachowosci Kancelarii Adwokackiej z Warszawy dokona się sprawiedliwość! Brawo Inspektorat Gdynia!

 

2. Wniosek prokuratora z Wielunia o skazanie bez rozprawy człowieka za wyrzucenie psa z samochodu. Również precedensowa sprawa. MONDO CANE zgadza się na takie rozstrzygnięcie, pies żyje i będzie przepadek na rzecz fundacji. Pan został skazany na 10 miesięcy pozbawienia wolności z zawieszeniem na 3 lata oraz nawiązkę w kwocie 3000 zł i koszty sądowe. Brawo Inspektorat Wieluń!
 

3. Tydzień temu Inspektorat Poznań również wywalczył wyrok. Za uderzenie psa ręką. Skazanie na grzywnę, przepadek psa na rzecz Mondo Cane i koszty sądowe.
 

TO TRZY WYROKI W JEDNYM TYGODNIU!

JESTEŚMY SKUTECZNI!

Dziękuję Wam Kochani z całego serca - robimy dobrą robotę. 
I będziemy robić, pomimo tego, że ciągle naruszamy interesy jakichś łobuzów i przestępców i często musimy za to płacić ogromną cenę.
Bo w końcu to nasz wybór.

powered by QuickCMS