SKANDALICZNE POMYSŁY POSŁA KUKIZ 15

Poseł Sachajko z Kukiz 15, przy wsparciu przestępców skazanych za dręczenie zwierząt i lobbystów futrzarskich chce uniemożliwić organizacjom interwencyjny odbiór zwierząt.
Stworzył projekt nowelizacji Ustawy o ochronie zwierząt, która przestałaby je zupełnie chronić

Ma służyć wyłącznie oprawcom, pseuduchom i innym łotrom.

To projekt mordujący zwierzęta i zachęcający do znęcania się nad nimi.

Hipotetycznie - jeśli to coś stałoby się prawem, to musielibyśmy stać za płotem i patrzeć jak chłop wali psa na łańcuchu siekierą w łeb aż do przyjazdu powiatowego. I mielibyśmy szczęście jeżeli to nie byłby piątek po 16.00.....

Powiatowy zatwierdzałby wszystko - również zasadność odbioru np. zagłodzonych zwierząt gospodarskich, na którymi miał obowiązek czuwać..... Dostrzegłby zagłodzone krowy czy świnie skoro skutkowałoby to  odpowiedzialnością służbową za niedopełnienie obowiązków?

Transportować odebrane zwierzęta mógłby tylko podmiot, który ma pozwolenie PIW i Gminy, czyli lokalny hycel - poturbowane lub zagłodzone transportowałby więc wyjątkowy "miłośnik" zwierząt.....np Dworakowski, Jażdżewski, Harłacz itd. Do swojego schroniska - oddalonego czasem 500 km od miejsca zdarzenia.

Rannego zwierzęcia z ulicy nie wolno byłoby zabrać, jeśli nie ma miejsca w schronisku

Po interwencji, chore zwierzę w strasznym stanie mogłoby zostać zabrane tylko do schroniska. Nie wolno by było go leczyć.

ORGANIZACJE  OCHRONY  ZWIERZĄT MÓWIĄ STANOWCZE NIE

Stworzyliśmy petycję - podpisz, jeśli nie zgadzasz się z likwidacją pomocy dla zwierząt w Polsce.

https://www.petycjeonline.com/petycja_przeciwko_zlikwidowaniu_prawnej_ochrony_zwierzat_w_polsce

powered by QuickCMS