RADOSNY DZIEŃ - ORGANA ŚCIGANIA DOCENIAJĄ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ

My wszyscy, którzy ratujemy zwierzęta, nie oczekujemy zaszczytów i wdzięczności - no chyba tylko tej w psich lub kocich oczach, gdy one już wiedzą, że będą żyć i będzie im lepiej.
 
Ale zdarzają się sytuacje, gdy musimy się pochwalić.
Jesteśmy profesjonalni i zawsze współpracujemy z organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości. Choć czasem to idzie jak po grudzie.
 
Nadrzędną zasadą jest jednak, że działamy zawsze zgodnie z prawem.
I dlatego poniższe pismo to piękny prezent świąteczny dla inspektorów i wolontariuszy MONDO CANE za interwencję w mordowni w Bystrych.
 
Bo po raz pierwszy podziękowała nam prokuratura, choć na co dzień pracujemy ciężko, żeby ułatwić organom ścigania w całym kraju ich pracę, zbieramy dowody i uczestniczymy aktywnie w całym postępowaniu.
 
Oprócz podziękowań dostaliśmy tez postanowienie prokuratora o zastosowaniu środków zapobiegawczych w stosunku do właścicieli psiego Alcatraz.
Właściciele muszą meldować się na policji 3 razy w tygodniu, mają zakaz zbliżania się do świadków, zakaz opuszczania kraju, zakaz posiadania wszelkich zwierząt, zakaz prowadzenia jakiejkolwiek działalności związanej ze zwierzętami - w tym prowadzenia schroniska.
To dobra wiadomość - ci ludzie nigdy więcej nie powinni się nawet zbliżyć do żadnego zwierzęcia.
 
Pozdrawiamy świątecznie Prokuraturę Rejonową Olsztyn Północ i Wydział PG olsztyńskiej policji - my też mamy dla Panów tylko ciepłe słowa. ❤
powered by QuickCMS