PRAWOMOCNY WYROK - OKRUTNY WETERYNARZ SKAZANY

‼‼‼ Grudzień 2021 roku zapadnie nam w pamięć. ‼‼‼
 
Dziś, po ponad dwóch latach walki, Sąd Okręgowy w Poznaniu podtrzymał wyrok I instancji w sprawie znęcania się nad zwierzętami przez lekarza weterynarii Zenona J. z Wielkopolski w pseudo schronisku w Jędrzejewie.
 
📣📣📣 ZENON J. JEST PRZESTĘPCĄ, PRAWOMOCNIE SKAZANYM ZA ZNĘCANIE NAD ZWIERZĘTAMI. 📣📣📣
 
Wprawdzie wyrok nie jest do końca taki jaki chcielibyśmy uzyskać, ale cieszy nas niezmiernie, że orzeczony został zakaz prowadzenia jakiejkolwiek działalności związanej ze zwierzętami na 3 lata.
Dopilnujemy, żeby każda patologiczna gmina, która jeszcze ma czelność wysyłać zwierzęta do tego kata, została oficjalnie poinformowana o tym wyroku. Będziemy występować o unieważnienie już zawartych umów i nagłaśniać wszędzie jeśli jakaś gmina spróbuje nie zauważyć tego wyroku.
 
Zajmiemy się każdą działalnością tego cZŁOwieka. Wykorzystamy wszystkie przepisy prawa, prawo budowlane, przepisy weterynaryjne, przepisy skarbowe i inne.
Udowodnimy, że Zenon J. dopuszczał się wieloletnich oszustw na szkodę gmin. I niczego nie zmieni fakt istnienia fundacji-atrapy, którą sobie ten osobnik założył do prowadzenia dalej swej przestępczej działalności.
 
Przypominamy Wam, że od prawie 20 lat ten cZŁOwiek prowadził swoje mordownie w kilku miejscach. W Pile, Jędrzejewie, Choszcznie, Margoninie, Złotowie, Chodzieży, Międzyrzeczu i Trzciance. Jego roczny przychód przekraczał 12 milionów złotych, miał umowy z ponad 100 gminami.
Pod względem dochodów, sprytu, cwaniactwa i liczby krzywdzonych zwierząt pozostawił w tyle nawet Radysy i Wojtyszki.
 
Wszyscy hycle w Polsce mogli się od niego uczyć – przerzucał psy z miejsca w miejsce, uniemożliwiał adopcje i odzyskiwanie psów przez właścicieli. Wszyscy mu oczywiście sprzyjali, nie zwracano uwagi na to, że połowa jego „schronisk” działało nielegalnie, ale jak widać, wystarczy kilka zawziętych bab i można doprowadzić sprawę do końca.
 
W 2019 roku odebraliśmy z mordowni w Jędrzejewie 18 psów. Skrajnie udręczonych. Do dziś żyje 5 z nich. Gdyby mogły zrozumieć, jak ważny dziś dzień, pewnie machałyby ogonami. Gdyby zostały w piekle – już by ich dawno nie było. W tym samym roku udało się wyrzucić osobnika ze schroniska miejskiego w Pile, gdzie zwoził nielegalnie psy z innych gmin i urządził regularna mordownię. Teraz zrobimy wszystko, aby żadna z pozostałych mordowni osobnika nie mogła działać.
 
Konsekwencja się opłaca – trwa to długo, ale nie wolno odpuszczać – NIGDY!
Pamiętajcie – SKY IS THE LIMIT – nigdy nie odpuszczajcie żadnemu zwyrodnialcowi – jesteśmy to winni tym dręczonym i mordowanym zwierzakom.
 
Poniżej filmik i zdjęcia psów z mordowni w Jędrzejewie. Te miały szczęście, choć niektóre nie dożyły dzisiejszego dnia.
powered by QuickCMS